Oczyszczarki

Tepark KFC 125S – kabinowa

  • Wymiary komory: 250x110x95cm
  • Moc: 10 bar
  • Obróbka materiałów: tworzywa sztuczne, metale nieżelazne, stal

Tepark KFC 250 – kabinowa

  • Wymiary komory: 125x95x90cm
  • Moc: 10 bar
  • Obróbka materiałów: tworzywa sztuczne, metale nieżelazne, stal

OP-1/200 – pneumatyczna

  • Wymiary: wielkogabarytowe elementy
  • Moc: 10 bar
  • Obróbka materiałów: tworzywa sztuczne, metale nieżelazne, stal

Maszyny umożliwiają szkiełkowanie, czyli obróbkę strumieniową powierzchni. Różni się ona od piaskowania używanym ścierniwem. W tym przypadku wykorzystuje się szkło (kuleczki szklane). Obrabiana powierzchnia po szkiełkowaniu jest gładka, w przeciwieństwie do obrabianej powierzchni metodą piaskowania, która daje efekt chropowatości. Szkiełkowanie ma za zadanie oczyścić, wygładzić oraz utrwalić obrabianą powierzchnię.

748097814316b93b24000ec04c43 Piaskarka kabinowa cisnieniowa kabina KFC 125 SZ Marka inny

 

Obróbka
CNC

Park maszynowy Gold Plating został wyposażony w nowoczesne urządzenia, dzięki którym możemy zaoferować najważniejsze usługi z zakresu obróbki metali z wykorzystaniem maszyn CNC - frezowanie CNC, toczenie CNC, gięcie CNC...

Obróbka powierzchniowa metali

Szkiełkowanie (kuleczkowanie)

Szkiełkowanie to sprawdzona metoda obróbki powierzchniowej metali przed procesem nakładania powłok galwanicznych, a także w celach dekoracyjnych. Doskonale sprawdza się też w usuwaniu drobnych uszkodzeń i zanieczyszczeń technologicznych. Wzmacnia powierzchnię metali i poprawia ich właściwości mechaniczne, ograniczając przy tym podatność na zanieczyszczenia. Kuleczkowanie jest bezpieczne dla detali kruchych i delikatnych. Pozostawia powierzchnię gładką i czystą.

Więcej

Galwanizacja

Obróbka galwaniczna znacznie poprawia parametry technologiczne, wizualne oraz ochronne obrabianych elementów. Powłoki techniczne zwiększają odporność korozyjną i mechaniczną, przedłużając życie produktów i podnosząc ich jakość. Dlatego naszym Klientom, oprócz obróbki skrawaniem, oferujemy również profesjonalne usługi galwanizacyjne, które wykonujemy w ramach kooperacji w oparciu o nadzór nad procesami galwanicznymi potwierdzonymi normą ISO 9001.

Więcej

Copyright © 2022 - GoldCNC

Realizacja strony: Studioalfa.pl - Projektowanie stron internetowych.