Gięcie blach CNC umożliwia obróbkę plastyczną metali z zachowaniem dużej dokładności w stosunku do projektu. Wszystko dzięki nowoczesnej technologii, czyli sterowanym komputerowo prasom i giętarkom. Umożliwiają one wykonanie elementów o powtarzalnym kącie w krótkim czasie i z dużą precyzją. W efekcie klienci otrzymują produkty, które nie wymagają dalszej obróbki mechanicznej.

Zainteresowany?
Zadzwoń
501 808 405

Gięcie CNC polega na odkształcaniu arkuszy blachy na prasach krawędziowych CNC. Siła, z którą działa prasa jest olbrzymia - zostaje przekroczona granica plastyczności blachy, ale jej wytrzymałość jest zachowana na całej powierzchni. W efekcie gięcia CNC powstają elementy o różnych formach: kształtowniki, rury czy pręty wykonane z dużą dokładnością.

Gięcie CNC - oferta

Wykonujemy gięcie CNC lekkich i możemy uzyskać nawet bardzo skomplikowane odkształcenia o dużej precyzji wykonania i powtarzalności. Gięciu CNC możemy poddawać materiały wykonane m.in. ze stali, stali czarnej oraz aluminium. Ponadto profesjonalne oprogramowanie umożliwia nam wykonanie symulacji przed przystąpieniem do właściwej pracy, dzięki czemu możemy wprowadzić ewentualne korekty i wyeliminować błędy.

Nasz park maszynowy wyposażony jest m.in. w prasę serwoelektryczną Dener DDS-2090 o długości gięcia 900 mm i nacisku: 20 t, która umożliwia maksymalnie gięcie blachy ze stali czarnej o grubości 4 mm na długości 900 mm. Prasa, dzięki zastosowanej technologi, jest energooszczędna i przyjazna środowisku.

Gięcie CNC - korzyści

Obróbka plastyczna w postaci gięcia CNC umożliwia:

  • szybką realizację zamówienia (efektywność produkcji i duża wydajność),
  • produkcję elementów w dowolnej formie,
  • dokładność i dużą powtarzalność wytwarzanych komponentów,
  • zachowanie parametrów wytrzymałości blachy.

 

Chcesz skorzystać z usługi gięcia CNC lub masz dodatkowe pytania?
Chętnie na nie odpowiemy i przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb.

 

 

Obróbka powierzchniowa metali

Szkiełkowanie (kuleczkowanie)

Szkiełkowanie to sprawdzona metoda obróbki powierzchniowej metali przed procesem nakładania powłok galwanicznych, a także w celach dekoracyjnych. Doskonale sprawdza się też w usuwaniu drobnych uszkodzeń i zanieczyszczeń technologicznych. Wzmacnia powierzchnię metali i poprawia ich właściwości mechaniczne, ograniczając przy tym podatność na zanieczyszczenia. Kuleczkowanie jest bezpieczne dla detali kruchych i delikatnych. Pozostawia powierzchnię gładką i czystą.

Więcej

Galwanizacja

Obróbka galwaniczna znacznie poprawia parametry technologiczne, wizualne oraz ochronne obrabianych elementów. Powłoki techniczne zwiększają odporność korozyjną i mechaniczną, przedłużając życie produktów i podnosząc ich jakość. Dlatego naszym Klientom, oprócz obróbki skrawaniem, oferujemy również profesjonalne usługi galwanizacyjne, które wykonujemy w ramach kooperacji w oparciu o nadzór nad procesami galwanicznymi potwierdzonymi normą ISO 9001.

Więcej

Copyright © 2022 - GoldCNC

Realizacja strony: Studioalfa.pl - Projektowanie stron internetowych.